Shenzhen Hoion Lighting Co, Ltd
Produktai

DMX512 dekoderis

HX-DMXBM-4CHDMX512 DecoderHX-DMXBM-4CH, priima Išplėstinė mikro valdymo blokas, jis gali gauti DMX-512 standartinis skaitmeninis valdymo signalas, kuris yra tarptautiniu mastu plačiai naudojamas. Jis keičia signalas aš

Parametrai

HX-DMXBM-4CH
DMX512 dekoderis

HX-DMXBM-4CH, priima Išplėstinė mikro valdymo blokas, jis gali gauti DMX-512 standartinis skaitmeninis valdymo signalas, kuris yra tarptautiniu mastu plačiai naudojamas. Jis keičia signalą į PWM valdymo signalas įjungti LED lempa. Taip pat būtų sujungti DMX skaitmeninis konsolės pakeisti šviesos arba kiekvieno dinamišką poveikį. Be to, kai dekoderis nėra susijęs su DMX konsolės, jis gali būti naudojamas kaip Sinchroninis duomenų valdytojo. T. y. sinchroniškai galite kontroliuoti dekoderiai ir LED žibintai.

Produkto funkcija

●su DMXBM-4CH nuolatinę įtampą dekoderis, priimti tarptautinių populiarus DMX512 standartinis skaitmeninis valdymo signalas, konvertuoti į PWM signalas vairuoti LED lempos, taikomi įvairiausi nuolatinę įtampą LED lempos, RGB LED modulis, žibintai, eilutės šviesos ir pan.
●DMX dekoderis gali būti kontroliuojami DMX meistras, ir dekoderis galite prijungti linijos ir toliau plėsti iki 512 kanalai, ilgainiui galėtų pasiekti daugiau pakeisti iš esmės.
●except vadovo statos adresą iš DIP jungiklis, tai taip pat gali būti priskiriami adresas automatiškai, kai visi dekoderius DIP jungiklis yra visų "0".
●Jei ne meistras, DMXBM dekoderis taip pat gali būti naudojamas kaip sinchronizuoti kontrolierius, juos visus galite sinchronizuoti darbo prisijungus iš RJ45 sinchronizavimo-darbo-sistema.
●kai naudojamas atskirai, DMXBM taip pat gali būti naudojamas kaip įprasto RGBW duomenų valdytojo, su 9 rūšimis iš viso.
Galima naudoti ●in norint pasiekti sinchronizacijos daugiau LED žibintai, signalas kartotuvų.
●There kanalai RGB produkciją, vieni leidžia didžiausią srovę, 4A.
●2 metų garantija.

Techniniai parametrai

Darbinė temperatūra

-20-60℃

Maitinimo įtampa

DC12 ~ 24V

0utput

4 kanalų

Sujungimo režimas

bendras Anodas

Išorės aspektas

L164 * W65 * H40 mm

Pakuotės dydis

L183 * W82 * H60 mm

Grynasis svoris

360g

Bruto masė

410g

Išvesties pilka

RGB kiekvieną 256 lygių

Išvesties Dabartinis

< 4A(each channel)

Galingumas

12V: < 192W, 24V: < 384W

Sąsajos specifikacijos

Naudojimo kryptis

Šis gaminys atitinka DMX512 protokolą, ir suderinama automatiškai kurti rodyklę spręsti ir rankiniu būdu įmonė adresas.
1. kiekvienas universalus DMX valdiklis užima 4 DMX adresus. Ji priima 2 būdais kodą jungiklis nustatyti adresą. Priimdama automatiškai kurti rodyklę spręsti, visi jungikliai yra "išjungti" statusą. Priimdama kodą jungiklis nustatyti adresą, 10-bit(FUN) yra "prie" statusą, ir kitų 9 bitai arebinary vertės kodą jungiklis, kuris yra naudojamas nustatyti pradžios adreso kodas DMX. Pirmosios šiek tiek yra mažiausia užsakymo bitas, ir devynių yra aukščiausios tvarka bitas. Kad nustatyti 511 adresas kodus. DMX pradžios adreso kodą yra lygi 1-osios – 9-ojo bitų. Jei perkelti žemyn vienas bitų kodas jungiklis ("ON" nustatyti "1"), jūs galite gauti tai πiek tiek placevalue. Jei perkelti aukštyn (rinkinys "0"), kad placevalue yra 0. Pvz.: jei norite nustatyti DMX pradžios adresas kodas 73, jūs turite pereiti 7-ojo, 4-oji, ir 1 bitų kodas jungiklis "1", ir kitiems "0", tuomet ir placevalue 1-osios – 9-ojo šiek tiek suma 64 + 8 + 1. T. y., DMX512 pradžios adreso kodą yra 73. (Korespondencija surenka kodą pozicija yra tokia)
Pasirinkti kanalą iš Dial-line Package(DIP) jungiklis:

1. 1 pavyzdys:

Kaip pavaizduota 1, kaip nustatyti pradžios adresas kodas 37, DMX turėtų nuleisti į 6-oji, 3-uoju, 1-šiek tiek "1", kiti "0". Tada į placevalue 1-osios – 9-ojo šiek tiek suma 32 + 4 + 1, nes yra 37.

2. 2 pavyzdys:

Kaip paveikslas 2, kaip nustatyti pradžios adreso kodas, 328, DMX turėtų nuleisti į 9-ojo, 7-ojo, 4-šiek tiek "1", kiti "0". Tada į placevalue 1-osios – 9-ojo šiek tiek suma 256 + 64 + 8, nes yra 328.


Kitos funkcijos kryptimi naudoti

1. tyrimo funkcija:
Signalo aptikimo būdą: Kada Pramogos (10) = OFF, ir pagrindinis valdymo konsolės DMX512 signalo gavimo, žalia signalinė lemputė ant išorinio apvalkalo, dengiančio būtų šmėžavimas greitai. Šiuo metu šviestuvo valstybė valdo konsolės. Kada Pramogos (10) = t, žalia signalinė lemputė greitis būtų sulėtinti. Šį kartą, šviestuvo valstybė valdo adresavimo jungiklis. Kai "Įdomus" = "ON", bandymo funkcija kaip 3 pav.:
1-9 išjunkite: juoda
Jungiklis 1 = ON: raudona
Jungiklis 2 = ON: žalia
Jungiklis 3 = ON: mėlyna
Jungiklis 4 = ON: geltona
Jungiklis 5 = ON: visos teisės
Perjungti 6 = ON: Flash
Jungiklis 7 = ON: nervingas keitimas

Jungiklis 8 = ON: All-spalva palaipsniui keičiasi
Jungiklis 9 = ON: teka

2. greičio pasirinkimas nervingas keičiasi ir palaipsniui keičiasi efektas:
Kada Pramogos (10) = apie, ir 6-ojo ir 9-asis bitų yra "ON", jungiklis 1-5 yra prieinama klasės greičio. Yra 6 klasių altogether.1-7 switch OFF: 0 klases greičių
Jungiklis 1 = ON: 1 klasės greičių
Jungiklis 2 = ON: 2 klases greičių
Jungiklis 3 = ON: 3 rūšių greitis
Jungiklis 4 = ON: 4 rangus greičių
Jungiklis 5 = ON: 5 klases greičių

Kaip 4 paveikslą, kai visi jungikliai yra "ON" tuo pačiu metu, daugiau vertės imami kaip galutinė. Valstijos dekoderis yra Flowing bandymo funkcija. Savo kintamo greičio yra 5. Be to, kai signalo indikatorius (žalia) mirksi lėtai, ji veikia dekoderis įmontuotą programos veiksmingumą. Kai dekoderis gauna DMX signalą, signalas rodiklis bus greitai flash.

Tipiniai projektai

Produkto informacijos pateikimo tvarka

Produkto pavadinimas

Prekės numeris

DMX512 dekoderis

HX-DMXBM-4CH

Hot Tags: dmx512 dekoderis, gamintojas, tiekėjas, gamyklos, bendrovės
Susiję produktai

Produkto kategorija

Greitas

Copyright © Shenzhen Hoion Lighting Co, Ltd